MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Zařazení družstev pro soutěžní ročník 2008/09

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 24.06.2008 v 15:09:26)

STK provedla zařazení družstev do soutěží v ročníku 2008/09 podle umístění v tabulkách uplynulého ročníku a přihlášek do soutěží, které podaly oddíly ve stanoveném termínu.

Zařazení není konečné, může být změněno na základě zařazení družstev na losovacích aktivech ŘK ČMFS-M v Olomouci a JmKFS v Brně. Zařazení družstev do skupin v soutěžích přípravek bude provedeno dodatečně, aby STK maximálně vyhověla požadavkům oddílů.

III.třída muži: (14):
SK Jundrov, FK SK Bosonohy B, SK Řečkovice B, AC Lelekovice, Sokol Bílovice nad Svitavou,
FK Morávia Královo Pole, FC Svratka Brno C, SK Slatina B, SK Chrlice B, SK Řečkovice,
TJ Tatran Starý Lískovec B, SK Žebětín B, TJ Start Brno, SK Líšeň C.

II.třída starší a mladší žáci (8):
FK SK Bosonohy, FC Soběšice, SK Líšeň B, SK Řečkovice, FC Svratka Brno B, SK Chrlice,
FC Medlánky, FC Slovan Brno.

II.třída starší přípravka (12):
FC Dosta Bystrc-Kníničky, ČAFC Židenice, FC Svratka Brno, 1.FC Brno, SK Moravská Slavia Brno, Tatran Brno-Bohunice, SK Líšeň, FC Medlánky, TJ Tatran Kohoutovice, FC Sparta Brno,TJ Tatran Starý Lískovec, TJ Sokol Obřany.

III.třída starší přípravka (12 + 12):
FC Dosta Bystrc-Kníničky B, ČAFC Židenice B, FC Svratka Brno B, 1.FC Brno B, 1.FC Brno C (d), SK Moravská Slavia Brno B, FC Soběšice, FC Soběšice B, SK Líšeň B, FC Medlánky B, SK Řečkovice, SK Řečkovice B, FC Sparta Brno B, TJ Tatran Starý Lískovec B, FK SK Bosonohy, SK Tuřany, TJ MCV Brno, SK Chrlice, SK Jundrov, FC Slovan Brno, SK Slatina, SK Žebětín, Sokol Bílovice nad Svitavou, AC Lelekovice.

II.třída mladší přípravka (12):
1.FC Brno, FC Sparta Brno, TJ Tatran Kohoutovice, FC Svratka Brno, SK Líšeň, SK Moravská Slavia Brno, TJ Tatran Starý Lískovec, ČAFC Židenice, SK Tuřany, Tatran Brno-Bohunice, FC Dosta Bystrc-Kníničky, FC Medlánky.

III.třída mladší přípravka (10 + 6):
1.FC Brno B, 1FC Brno C, FK SK Bosonohy, FC Svratka Brno B, SK Líšeň B, SK Moravská Slavia Brno B, TJ Tatran Starý Lískovec B, ČAFC Židenice B, FC Slovan Brno, SK Řečkovice, Tatran Brno-Bohunice B, TJ Sokol Obřany, SK Slatina, SK Chrlice, FC Soběšice, TJ MCV Brno.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:57
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.