Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 12.05.2008 v 07:34:13)

ÁČKO DOMA OPĚT PŘEDVEDLO ŠPATNÝ VÝKON

FC SLOVAN Havlíčkův Brod – SK Líšeň 1:3 ( 0:3)

Sestava: Adamec – Pertl (86´Tůma), Novotný, Rusler, Nepovím, Niederle, Zimprich (62´Mároši), Bláha, Pappas (46´Végh), Provazník, Adam

1.poločas: 12´Helron hlavou po rohovém kopu dává na 0:1, 35´ Jaroš zvyšuje náskok hostí na 0:2, 37´Opršal opět zvyšuje již na 0:3.
2.poločas: 59´Niederle ŽK, 63´Provazník snižuje na 1:3, 77´Adam ŽK.

Hosté předvedli kvalitní výkon zejména v 1.poločase, kdy ze tří šancí zaznamenali 3 góly. Domácím se moc nedařilo, neboť nebyli schopni pořadně kopnout jak standardní situace, tak rohové kopy do oblasti malého vápna. Po přestávce přisla důrazná domluva trenéra, kdy mužstvo v druhém poločase hru zpřesnilo, více bojovalo, střelilo gól, ale kvalitní tým z Líšně si již výsledek ohlídal až do konce.

Bezpostředně po zápase po rozhovoru s trenérem Kolesou ukončil na vlastní žádost své působení u mužstva hráč Aleš Vojtíšek, který zde byl na jarní hostování.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:56