Z webu e-fotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 20.02.2008 v 21:48:55)

Dědice proti divizní ČAFCe neuspěly, Rosice ano

Dědice prohrály v přípravném utkání s ČAFC Židenice 1:3. Po poločase byl stav utkání 1:1, za Dědice se trefil Měřínský. Ve druhé půli už zkoušel trenér Jiří Štěpán hru bez Píška a Kolečkáře. Oba hráči budou v prvním mistrovském utkání v Mokré stát za červené karty. V sestavě chybí i Valdemar Horváth, který se zotavuje po zranění. To Rosicím se proti ČAFCe dařilo. Po chybě brankáře Nahodila sice prohrávaly, ale za 5 minut vyrovnal Beneš a ve druhém poločase rozhodl o výhře Rosic Pšikal. Na obě branky přihrával Petr Malata.

Sokol Dědice - ČAFC Židenice 1:3 (1:1)
Slovan Rosice - ČAFC Židenice 2:1 (1:1)
Branky: Beneš , Pšikal - Mareš

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:53