Z webu e-fotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 10.02.2008 v 07:56:13)

ZT Líšeň: Hrušovany, Brno B a Bystrc vítězně
Čtvrtým kolem pokračoval zimní turnaj v brněnské Líšňi - O pohár starostky MČ Líšeň. Brno B se střetlo s domácí Líšní. Trenér Petr Maléř poslal na hřiště všech pět hráčů, kteří se nevešli do sestavy ligového trenéra Petra Uličného - Boráka, Šurala, Hanáka, Urbana a Živného. První branku vstřelil právě Hanák, který využil chybu domácích stoperů, dostal se do samostatného nájezdu, který proměnil - 1:0. Těsně před poločasem se domácím povedlo vyrovnat. Vladimír Bombicz se nejlépe orientoval ve skrumáži a napálil míč pod břevno 1:1. V 53. minutě přihrál Šural Chlupovi, který si věděl rady - 2:1. Skóre uzavřel v poslední minutě - třetí brankou na turnaji - Baláž. Brno se po vítězství dostalo na 2. místo tabulky. Do vedení se vrátily Hrušovany, které porazily Rousínov 1:0. Branku vstřelil Holcman.

Druhé turnajové vítězství si připsala také Bystrc. Po dvou brankách Lose a Zedníčka porazila Znojmo 4:3. „Proti kombinovanému mužstvu Znojma jsme hráli dle představ jen v úvodu utkání, kdy jsme to mohli i brankově vyjádřit, ale v koncovce jsme hráli příliš složitě. Postupně bylo v naší hře čím dál více nepřesnosti, a tak může těšit jen povinné vítězství,“ řekl k utkání Zbyněk Zbořil, trenér Bystrce.