Z webu Třebíče

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 29.01.2008 v 10:01:48)

SK LÍŠEŇ - HFK TŘEBÍČ 4 : 1 (1 : 0)

V sobotu 26.1.2008 odehrálo naše A mužstvo v rámci zimní přípravy druhé utkání zimního turnaje v Brně-Líšni s domácí divizní SK Líšeň a ani tentokrát se mu nepodařilo bodovat. .

Sestava HFK Třebíč:
Koubek – Brabenec, Koníř, Kopeček, Flekal – Linhart - Smažil, Durajka, Pekárek – Durda, Řezáč Mar. Do druhého poločasu dále zasáhli náhradní brankář Hradecký a do pole Vejmelka, Ošmera a Venhoda.

Branky: Jaroš 2, Svoboda 2 – Koníř (PK)

V tomto přípravném utkání domácí hráči byli po celé utkání lepší a Třebíč přehrávali ve všech herních činnostech. Domácí šli do vedení již v 7. min., kdy otálel s přihrávkou hostující Pekárek a střelecky disponovaný domácí Jaroš nedal Koubkovi tváří v tvář šanci – 1 : 0. V druhém poločase dali domácí hostům navíc lekci z produktivity, kdy se jednou trefil opět Jaroš a dvakrát mladíček Svoboda. Za hosty se do dobrých brankových příležitostí dostal dvakrát Durda a jednou Martin Řezáč, ale na rozdíl od domácích nebyli brankově úspěšní. Za Třebíč snižoval na 3 : 1 Koníř z penalty, kterou prvoligový rozhodčí Pelikán nařídil za sražení pronikajícího Durdy.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:53