Z webu e-fotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 13.01.2008 v 22:53:25)

Bystrc porazila Rájec, blýskli se Los se Zedníčkem
V sobotním přípravném utkání porazila třetiligová Dosta Bystrc divizní Rájec-Jestřebí 4:2, když o poločase vedla 4:1. Po dvou brankách zaznamenali „domácí“ Pavel Los se Stanislavem Zedníčkem. „V první půli znatelná převaha Bystrce, ve druhém poločase se hra vyrovnala, a když bystrčtí zahodili i největší šance, tak se zrodil pro Rájec přijatelný výsledek,“ komentoval utkání trenér Dosty Zbyněk Zbořil, který zkoušel i čtyři nové hráče. Radim Fiala přišel výměnou za Směju ze Židenic. Z Líšně jsou v Bystrci na zkoušce Pavel Outrata a Radim Vlček. Posledním ze čtveřice je Kamerunec Rossi, kterého budou v Bystrci zkoušet čtrnáct dní.

Bystrc - Rájec 4:2 (4:1)
Branky Bystrce: Los 2, Zedníček 2

Sestava Bystrce: Jarolím - Outrata, Janíček (46.Macík), Vlček, Komínek (65. Mičko) - Zedníček (46. Janek), Zdráhal (46. Bárta), Fiala (46.Rossi), Logara (46. Dufek) - Los (46. Klimeš), Kalina (46. Veselovský)

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:52