Z webu Znojma

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 30.08.2007 v 08:26:13)

Pohár ČMFS: SK Líšeň - 1.SC Znojmo 2:1 (0:1)
30. srpna 2007 | 06:50 Dva roky po sobě jsme v poháru skončili ve stejné fázi a vždy ztroskotali po výsledku 1:2 na něketrém z brněnských celků - loni doma s Bystrcí, teď na hřišti ambiciozní divizního lídra z Líšně. I když tomu tak tentokrát být nemuselo, kdyby… Ale přečtěte si reportáž ze zápasu sami:

Na kluzkém trávníku jsme se mohli KOváčem ujmout vedení již v 1.minutě, ale radost přišla až po čtvrthodině, kdy Yonov nadvakrát proměnil penaltu. Kdyby na konci poločasu skóroval Minarech a opět Kováč, bylo by asi rozhodnuto, ale oblouček prvně jmenovaného šel nad, střela druhého do gólmana. Po přestávce pak před 250 diváky (z nichž byl kromě domácího kotle i kotel našich fanoušků s bubnem) domácí ožili. Ve 46.minutě ještě Kaloudovu střelu Hrubý vyrazil, ale o minutu později už neměl šanci proti samotnému Outratovi (svého času oblékal znojemský dres), který proměnil své hezké sólo. Zhruba o deset minut později jsme mohli opět vést, ale Zichova hlavička šla nad. trest přišel pět minut nato. Volný přímý kop Oprchala tečoval těsně před Hrubým střídající kanonýr s příznačným jménem Bombicz. Minimálně na vyrovnání bylo času i příležitostí ještě dost (také domácí měli své šance). V 70.minutě Kováč trefil jen tyč a Yonovův přímý kop vyrazil gólman Sedmidubský. Ten byl v 84.minutě 5 minut po nezaviněné srážce ošetřován na hlavě (domácí už měli v té době tři střídání za sebou), přesto rozhodčí nastavil jen 6 minut. I v nich jsme mohli tlakem vyrovnat. Rozhodčí ale bohužel neodpískal penaltu za ruku domácích…