Z webu Šardic

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 15.05.2007 v 06:11:43)

Líšeň - Šardice 5:0 (2:0)

V závěru „anglického“ týdne jsme zavítali na hřiště kvalitního soupeře z Líšně.Asi hodně posilněni sebedůvěrou z předcházející vítězné čtyř zápasové šnůry, jsme zejména v obranné činnosti udělali hromadu chyb které vedli k závěrečné exhibici domácích. První poločas ovšem vypadal velice nadějně, přesto že jsme dvakrát inkasovali. V 6. min nezužitkoval R.Štos krásnou přihrávku D. Kopčila. To domácí využili první naší nepozornosti a v 15.min se krásnou střelou dostali do vedení 1:0. Za 2 min měl vyrovnání na noze Zb. Toman po vysunutí R. Šafářem. V 19. min se k centru z pravé strany dostal R.Štos a další čistou šanci promarnil hlavou P.Hoša. Aby toho nebylo málo ve 30. min R.Bubeníček znovu zaváhal v koncovce. V těchto fázích jsme opravdu hráli velice dobře kombinačně, ovšem za nedůraz v koncovce jsme byli potrestáni ve 40.min kdy zbytečně přišel o míč R.Štos a v sólovém úniku domácí nezaváhali 2:0. Myslím si, že tento gól hodně poznamenal další průběh utkání.Ve druhém poločasu domácí trpělivě vyčkávali na naše chyby, které se vyrobili při aktivitě ještě něco z výsledkem udělat a zejména je dokázali využít. V posledních 13. minutách se vyloučení T. Pochýleno a gólech domácích, proměnil zápas na exhibici.Po zápasech, kdy jsme dokázali dobrým a obětavým přístupem zejména při defenzivní činnosti tyto utkání úspěšně zvládnou , jsme nedokázali tuto práci zopakovat a znova jsme si sedli pěkně na zem. Do dalších utkání musíme být mužstvo dříčů a pracantů které nechá na hřišti všechno a protože jsme to už v předchozích utkáních dokázali, věřím že to dokážeme znovu.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:47