Více o soupeři

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 17.04.2007 v 07:25:09)

Rostex Vyškov hrál stejně jako Líšeň do roku 2000 jen 1.B třídu. V roce 2000 postoupil do 1.A třídy, v roce 2001 do župního přeboru a v roce 2002 do divize. V divizi skončil v roce 2003 na 6. místě, v roce 2004 na 4. místě , v roce 2005 na 8. místě a v roce 2006 na 13. místě

Střely na branku/mimo: 2:3/5:7
Sestava Líšně: Plchut - Čampa, Vlšek, Široký, Cupák - Polák(85.Dufek), Buršík, Pecha, Farník, Buchta(90.Jaroš) - Oprchal(59.Sehnal)
V zápase plném osobních soubojů jsme byli lepším mužstvem. Domácí si nevytvořili žádnou velkou příležitost a hrozili jen z nakopávaných a centrovaných míčů.
Naši největší příležitost spálil ve 13.minutě Oprchal, když šel sám na domácího brankáře, ale ten jej vychytal.
Nadále jsme měli více ze hry, vypracovali jsme si pár šancí po akcích ze strany, ale nedokázali jsme je využít.

Br: Vomela,Zedníček-Vlček,Mašlej
Vstup do tohoto důležitého zápasu si domácí představovali asi jinak. Již ve 4 min. po hrubce domácího obránce a následném nepokrytí nabíhajícího Vlčka a jeho šibenici vedli hosté 0:1. Než se z tohoto šoku domácí vzpamatovali byl stav po hlavičce nepokrytého Mašleje z rohového kopu 0:2.Hosté kontrolovali hru i když většina zápasu probíhala na půli Vyškova. Poklidný zápas se obrátil v drama, které začal v 69 min. Vomela přízemní střelou k tyči a snížil, aby o pět minut Zedníček si zpracoval dlouhý míč od Trojanoviče a pod padajícím Kolárem vyrovnal.Začalo se hrát na jednu branku, kterou od pohromy zachránil třikrát Kolár.

V sobotu přivítáme jedno ze dvou nejlepších mužstvev jara . Po podzimu měl Vyškov 15 bodů, na jaře ještě neprohrál a získal 10 bodů ze čtyř utkání. Také již neplatí, že Vyškov měl v minulosti jen výbornou obranu a neuměl střílet branky. Obranu má stále výbornou - šesté místo v počtu obdržených branek, ale podle počtu vstřelených branek jsou již na sedmém místě !
Jaro Vyškov 4 3 1 0 12:4 10 bodů !
Pokud Líšeň přistoupí k utkání odpovědně, s úctou k soupeři, obdobně jako v Hrušovanech, pak utkání slibuje dobrý fotbal a Líšeň není bez šance rozjetý Vyškov přibrzdit. Pokud ovšem se hráči rozpomenou na utkání s Morkovicemi a opět se stanou „obětí své vlastní dokonalosti“, odveze i z Líšně Vyškov body.
Věřím, že již Líšeň poučila, že každý zápas začíná 0:0, k tomu, aby Líšeň zvítězila je potřeba perfektní obranná činnost celého mužstva a k tomu proměnění nejlépe první šance, která se vyskytne. Vyškov má tradičně dobrou obranu a pokud se mu podaří vstřelit první branku, těžko se zápas obrací.
Každá serie jednou končí, Vyškov na jaře ještě neprohrál, tak udělejme vše proto, aby to bylo v Líšni.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:46