Z webu Morkovic
4.4.2007 - odložené utkání
HRUŠOVANY N.J. - FC MORKOVICE 3:0 (1:0)

Sestava: Veselý – Vymazal (87. Jablunka), Černý, Novotný, Adamčík, Němec, Pospíšil, Přidal, Krejčí, Kroutilík, Hušek Trenér Kovář.
Komentář: Výsledek tentokrát neodpovídá průběhu zápasu a je pro naše mužstvo hodně krutý. V prvním poločase domácí zahrozili pouze z trestného kopu ale Veselý byl na místě. Naopak Němec z trestného kopu trefil pouze břevno a Přidalova střela jen těsně minula branku. Jinak byla hra vyrovnaná. V posledních vteřinách prvního poločasu se domácí po nevydařeném odkopu dostali do vedení. Druhý poločas se hrál v naší režii. Střely Přidala, Huška, Němce však vychytal výborný domácí brankář. Domácí bránili všemi možnými prostředky jednobrankové vedení a toužebně očekávali konec zápasu. Když trestný kop Černého opět zlikvidoval domácí brankář, přišla 84. min. kdy domácí z ojedinělé akce před naší brankou vstřelili druhou branku a bylo rozhodnuto. Během další minuty potom vstřelili do rozhozené obrany ještě jednu branku. Škoda ztracených bodů. Hrušovany byl soupeř, se kterým se dalo bodovat.

Poslední uktání obou soupeřů:
4. 09. 2006
Morkovice-SK LÍŠEŇ 1:1(1:0)
Branky: 25´Žourek - 70´Sehnal
Sestavy
Morkovice: Veselý - Bleše(76´Adamčík), Přecechtěl(K), Lžičař, Vymazal - Petroš(82´Krejčí), Měřínský, Černý, Stržínek-Kroutilík, Žourek

Líšeň: Plchut - Široký, Vlček, Ptáček, Buršík - Polák, Pecha, Farník(66´Buchta), Oprchal(35´Sehnal) - Jaroš, Herman(82´Maruš)

Soupeř obměnil dost výrazně kádr hráčů, takže logicky první zápasy nedopadly pro Morkovice dobře. Ale Vyškov (vyhrál v Morkovicích 2:0) prokazuje naopak po zimní přípravě výbornou formu a utkání v Hrušovanech (nahoře) nebylo jednoznačné.
Po dvou porážkách musí soupeř bodovat. Pokud bude Líšeň po svou šťastnýcb vítězstvích hrát nezodpovědně a soupeře podcení, může se mu to podařit.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:46