MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Více o soupeři

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 14.09.2006 v 23:55:53)

Rostex Vyškov hrál stejně jako Líšeň do roku 2000 jen 1.B třídu. V roce 2000 postoupil do 1.A třídy, v roce 2001 do župního přeboru a v roce 2002 do divize. V divizi skončil v roce 2003 na 6. místě, v roce 2004 na 4. místě , v roce 2005 na 8. místě a v roce 2006 na 13. místě

Přes sezonou přišli: Donneberger, Hodinář, Kollár, Trnavský, Fober, Tilšer, Hodinář, Tannenberger, Hanus, Lang, Cetkovský, Hanák (z toho 7 z Drnovic)
odešli: Vorel, Švéda, Raušer

Postavení mužstev v tabulce po 5 kolech:
12. Vyškov 5 1 2 2 5:4 5
13. Líšeň 5 1 2 2 5:5 5

Tabulka domácích zápasů 5. kolo
4. Vyškov 3 1 2 0 5:0 5

Tabulka zápasů venku 5. kolo
13. Líšeň 2 0 1 1 1:2 1

Poslední utkání:
Vyškov Rousínov 0: 0
Hartvíkovice Vyškov 1: 0
Vyškov Morkovice 0: 0
Hrušovany Vyškov 3: 0
Vyškov - Žďár 5:0
Sestava Vyškova: L.Kollár - Hanus (Tilšer), Prachař, Hodinář, Cetkovský - Fober (Pataki), Mašlej, Pospíšil, Vlček - Donnenberger (Tanenberger), M. Kollár
Branky: Donnenberger 2x, Vlček, Prachař, Hodinář

Předešlá utkání:
Podzim 2005: Vyškov - Líšeň 0:2, branky Sehnal, Kalouda

Jaro 2006:
SK LÍŠEŇ v. VYŠKOV 1:0 (0:0)
Branka: 64.Oprchal
Diváků 300
Střely na branku/mimo: 4/8 : 0/3
Sestava Líšně:

Plchut - Čampa,Cupák,Široký - Polák,Kameník,Farník,Páviš,Oprchal(89.Horký) - Jaroš(87.Polínek),Sehnal(90.Pecha)

Sestava Vyškova
Švéda - Pospíšil(85.Bačovský),Voral,Prachař,Mikloška - Donneberger,Slavíček,Cetkovský,Pataki - Vlček,Raušer(75.Kollár)

Tak jsme se konečně dočkali!
Po nekonečné zimní přestávce a čtyřech odložených utkáních nám počasí dovolilo odehrát první mistrovské utkání.
Soupeřem nám byl Vyškov, který je nyní s třiadvaceti body na devátém místě tabulky a narozdíl od nás to byl pro ně druhý jarní zápas.
První poločas se nesl ve znamení velkých nepřesností na obou stranách. Hlavně důsledkem hřiště, které je po zimně ve velmi špatném stavu, končila řada přihrávek a kombinací mimo hrací plochu. Do větších šancí jsme se v podstatě nedostali, za zmínku snad stojí jen Polákův průnik z konce poločasu, ale jeho střela z boku malého vápna skončila vedle.
U hostů asi nejvíc hrozil po pravé straně Donnemberger, ale naši obránci si ho vždy v čas dokázali pohlídat.
Do druhého poločasu jsme nastoupili už s menší nervozitou na kopačkách a obraz hry se rapidně zlepšil. Aspoň částečně se dařila kombinace hlavně po pravé straně, kde operoval běhavý Polák. Po jeho centru v 54.minutě přišla do té doby největší šance zápasu, když se k odraženému míči dostal Farník, ale jeho střela bez přípravy skončila pouze na tyči Švédovy svatyně.
O 10 minut později se už mohlo více jak 300 diváků radovat. Opět Polák,ale tentokrát z hloubi pole, nakopl míč za obranu Vyškova, tam došlo k nedorozumění obránce s brankářem, kterého využil Oprchal a nekompromisně ujklidil míč pod břevno hostující branky.
V následujících minutách jsme podnikali další akce proti bezradným hostům,ale bez gólového efektu.
Vyškovští se nedostali k jediné přímé střele na branku, ale přece jen mohli vyrovnat! Naštěstí však v 90.minutě dva po sobě jdoucí souboje ve celkém čtverci mezi Čampem a Vlčkem rozhodčí správně neposoudil jako penaltové, a tak jsme mohli oslavovat první tři jarní body.

Rozpadem Drnovic se mužstvo Vyškova zcela změnilo proti loňské sezoně. V posledním utkání nastoupilo za Vyškov 8 hráčů z těch, co přišli až před sezonou. Oproti poslednímu utkání v Líšni nastoupili proti Žďáru jen 4 stejní hráči základní sestavy !!!
Po počátečním sehrávání tato sestaveva uštědřila v minulém kole Žďáru 5 branek a „doma“ v na hřišti v Dědicích nedostala ještě ani branku a ztratila body jen za bezbrankové remízy v derby s Rousínovem a Morkovicemi.
Dá se říci, že nás čeká neznámý soupeř, který zatím hraje doma lépe než venku a jeho domácí výsledky mají stupňující se úroveň. Zařazením tolika nových hráčů do sestavy nelze ani posoudit dlouhodobý trend vzájemných výsledků, který je zatím pro Líšeň v divizi příznivý, Líšeň ve dvou utkáních nedostala od Vyškova ani branku, získala 6 bodů. Ovšem už na jaře to bylo vítězství náhodné.
Doufám, že vedení i hráči nepojedou do Dědic „odčinit“ Hrušovany, nevsadí vše na útok a nedopadneme jako Žďár v minulém kole ! Naopak, naše špatné výsledky a poslední dobrý zápas Vyškova by měl svádět k lehkomyslnosti Vyškov a toho je třeba využít !!!
Fandy, kteří jistě v hojném počtu přijednou povzbudit, ještě jedou upozorňuji, že domácí hřiště Vyškova je v Dědicích !!!

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:41
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.