MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Více o soupeři

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 15.08.2006 v 21:44:29)

A muži zajíždí do Rousínova

Tj Framoz Rousínov hrál v v roce 1986 spolu s Líšní I.B třídu. Po vstupu bratří Franků do rousínovské kopané se její úroveň zvedla. V roce 2000 odešel do Rousínova líšeňský odchovanec David Cupák, nyní opět hráč Líšně a to již Rousínov hrál župní přebor.
Přehled umístění Rousínova v posledních letech:
- 2000 - 5.místo v župním přeboru
- 2001 - 2.místo v župním přeboru - postup do divize
- 2002 - 16.místo v divizi - sestup
- 2003 - 1.místo v krajském přeboru - postup do divize
- 2004 - 9.místo v divizi
- 2005 - 12.místo v divizi
- 2006 - 12.místo v divizi

Dřívější utkání S Rousínovem:
11.kolo divize D podzdim 2005

Framoz Rousínov:SK Líšeň 2:3(2:1)
Branky:14.Kupčík,18.Chadzidis - 45.Fous,51.Sehnal,70.Farník
Sestava Líšně
PLCHUT
STANĚK PTÁČEK ŠIROKÝ
KALOUDA PÁVIŠ FARNÍK PECHA(45.KAMENÍK) OPRCHAL
SEHNAL(90.MARUŠ) FOUS
K dvanáctému diviznímu utkání jsme jeli do ambiciózního Rousínova,který se netajil, že se nebrání postupu do MSFL,jenže dosavadní jeho výsledky zatím nenaznačují,že by se mělo jednat o aspiranta na postup.
My jsme nastoupili do utkání bez zraněného kapitána Čampy a Buchty a bez Chládka,který dostal trest na 6 zápasů za vyloučení v minulém utkání. Naopak do základní sestavy se vrátili po zranění Pecha s Oprchalem.
První poločas probíhal pod režií domácích hráčů. Hrálo se jen na naší branku. Domácí byli od začátku aktivnější,rychleji přistupovali k hráčům a byli důraznější v osobních soubojích. Naše hra připomínala jeden velký zmatek bez náznaku myšlenky nebo aspoň bojovnosti. Domácí se dostali do vedení ve 14.minutě,kdy využil odražený míč před brankou Kupčík-1:0. Další potrestání naši pasivity proběhlo v 18.minutě kdy se z vápna trefil k tyči Chadzidis-2:0. Vypadalo to, že zápas bude mít pro domácí hladký průběh, jenže ti po druhém gólu mírně zvolnili a když už se dostali do šance,tak jim radost překazil skvělý Plchut,který nás tak uchránil od jistého debaklu. Ve 45.minutě se jako blesk z čistého nebe uvolnil na pravé straně Farník,nahrál před branku přesně na Fouse a ten k překvapení všech snížil z náší první větší šance na 1:2.
Do druhého poločasu vysřídal Pechu zkušený Libor Kameník a ten dal naší hře potřebný klid v rozehrávce a myšlenku. Povzbuzeni gólem do šatny jsme už nehráli tak ustrašeně a pasivně a zlepšili jsme pohyb a důraz v osobních soubojích. Výsledkem bylo vyrovnání v 51.minutě, to když Oprchal nacentroval před branku a odražený míč se dostal k volnému Sehnalovi, který nekompromisně uklidil skákavý míč pod břevno-2:2. Po tomhle okamžiku jakoby se vyměnily role z prvního poločasu a na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Domácí vyrovnání značně překvapilo a už neměli dostatek sil nám kontrovat. Obrat v utkání dovršil v 71.minuté Farník, kdy využil Sehnalovo přiťuknutí na velkém vápně a nedal brankáři šanci-2:3. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik vyložených šancí, ale ty už zůstaly neproměněny.
Pro domácí to musela být určitě krutá porážka, protože byli minimálně polovinu zápasu lepším mužstvem a je jen naším štěstím,že nedokázali využít obrovské šance z prního poločasu a tím nás dostat do kolen.

26.kolo divize D jaro 2006

SK LÍŠEŇ : Rousínov 1:1 (0:1)
Branky:53.Sehnal - 26.Rozkopal
Střely na branku/mimo: 8/9 : 1/3
Fauly: 15:12
Rohy: 4:5
Ofsajdy: 0:2
Diváků: 400

Sestava Líšně: Sedmidubský - Čampa,Kameník,Cupák - Polák,Farník(65.Horký),Páviš,Pecha(70.Lacko),Oprchal - Sehnal,Jaroš
Po dvou úspěšných utkáních venku jsme chtěli potvrdit formu doma proti Rousínovu.
První poločas byl z naší strany hodně nervózní a v některých chvílích i příliš ukvapený. Hosté se po naší chybě dostali ve 26.minutě do vedení zásluhou Rozkopala, který přehodil vyběhnuvšího novice v líšeňské brance Sedmidubského-0:1. Jak se později ukázalo,tak to byla první a poslední příležitost Rousínova. Od té doby jsme byli aktivnější my,jenže jsme to nedokázali gólově prodat.
Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivním pojetí a za 8 minut bylo vyrovnáno. Sehnal si vzal na boku vápna míč, obešel několik obránců a zakončil k tyči Vymazalovy branky-1:1. Po vyrovnávací gólu jsme hosty v podstatě zamčeli na jejich polovině, ale z obrovského tlaku jsme branku vytěžit nedokázali. Nejblíž k tomu byl asi opět Sehnal,kterého však v poslední chvíli zatáhl za dres hostující obránce, aniž by byl za to jakkoliv potrestán.
Vzhledem k průběhu zápasu je bod ztrátou, ale 7 bodů z posledních tří utkání určitě nikdo nečekal.

Řekli po utkání:
Bohumil Smrček(SK Líšeň):„Zasloužili jsme si vyhrát, soupeř jen bořil. Bohužel máme stále rezervy v proměňování šancí. A také v obranné fázi. V tomhle vidím svůj hlavní úukol do dalších kol. Sedmidubský chytal proto, že Plchut byl na služební cestě. Nervózní jsem z toho vůbec nebyl,na treninku se jevil dobře.“

Petr Krahulec(Rousínov): „Nehráli jsme v optimální pohodě. Soupeř nás ve druhé půli nepříjemně sevřel, zaplať pánbůh za bod.“

Změny před sezonou 2006/7 v Rousínově:
Hlavní změnou v mužstvu soupeře je příchod nejlepšího hráče ČAFC Zavřela do Rousínova.

V prvním podzimním utkání nastoupil Rousínov na půdě Vyškova v sestavě: Vymazal - Kašík, Chadzidis, Wagner - Maša, Dornay, Toman, Rychlík, Kupčík - Boušek (85.Přikryl), Zavřel, trenér Krahulec a uhrál remizu 0:0.

V posledním dvou letech posílil Rousínov velkým množstvím kvalitních hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží,než je divize. Příchodem ještě Zavřela nemá tento tým téměř žádnou slabinu a bude jistě usilovat o vítězství v divizi a postup do MSFL. Nutno říci, že zabezpečení týmu je už dnes na velmi dobré úrovni. Pokud lze usuzovat z minulých utkání, tým Rousínova hraje technický, kombinační fotbal, ovlivněný tím, že část hráčů hráje futsal na vysoké úrovni. Jenom důsledné zhušťování prostoru na vlastní polovině a vzájemné zajišťování hráčů Líšně navzájem a rychlý přechod do protiúkoku, může vést k úspěchu Líšně. Také fakt, že Rousínov zatím Líšeň neporazil a bude chtít útočit a vyhrát a že Líšeň hraje zatím lépe venku jak doma, může při dobré obrané hře přinést překvapení v podobě dobrého výsledku pro Líšeň.
Věřím, že také jako v minulosti, spousta fanoušků Líšně dorazí do blízkého Rousínova povzbudit svůj tým. Líšeň d o t o h o !!!!!!

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:40
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.