MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

POHÁR

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 27.06.2006 v 00:08:15)

ROZLOSOVÁNÍ
předkolo - 22.7.2006 – 17,00
1 TJ Desná - Hlavice
2 Bavorovice - Jankov
3 Polaban Nymburk - Meteor Praha
4 Město Touškov - Toužim
5 Nový Bydžov - Týniště n. Orlicí
6 Holice v Čechách - Tesla Pardubice
7 Votice - Benešov
8 Protivanov - Konice
9 Štěpánkovice - Orlová
10 Boskovice - Líšeň 11 Val. Příkazy - Slavičín
12 Přibyslav - Žďár n.Sázavou
13 Rousínov - Napajedla
14 Mokrá - ČAFC Židenice
15 Hartvíkovice - Třebíč
16 Kroměříž - Šardice
17 Baník Albrechtice - Český Těšín
18 Hulín - Morkovice

1.kolo - 29.7.2006 – 17,00.19 vítěz č. 1 - Sedmihorky
20 Nový Bor - Slovan Varnsdorf
21 vítěz č. 2 - Jiskra Třeboň
22 Malše Roudné - Strakonice 1908
23 Sezimovo Ústí - Prachatice
24 vítěz č. 3 - Dobrovice
25 Jirny - Ovčáry
26 Admira Praha - SK Český Brod BB
27 vítěz č. 4 - K.Vary-Dvory
28 Loko Chomutov - Litvínov
29 Řezuz Děčín - FK Ústí n.Labem
30 FK Chomutov - FK Chmel Blšany
31 vítěz č. 5 - Náchod-Deštné
32 Dvůr Králové - FK Agria Choceň
33 FK Trutnov - Předměřice
34 vítěz č. 6 - Letohrad
35 FC Hlinsko - FC Hradec Králové
36 Jiskra Ústí n. Orlicí - AFK Chrudim
37 vítěz č. 7 - Sparta Krč
38 Horažďovice - Klatovy
39 Vejprnice - Doubravka
40 Motorlet Praha - FK Baník Sokolov
41 Králův Dvůr - FK Viktoria Žižkov
42 Libiš - FC Velim
43 Stříbrná Skalice - Bohemians 1905
44 FC Bzová - Bohemians Praha
45 Loko Vltavín - FC Zenit Čáslav
46 Slavoj Vyšehrad - FK Kolín
47 Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava
48 vítěz č. 15 - Znojmo
49 vítěz č. 12 - FC Dosta-Bystrc
50 Hrušovany - Břeclav
51 vítěz č. 10 - Mutěnice52 Vyškov - Hranice
53 vítěz č. 11 - Bystřice p. Host.
54 vítěz č. 13 - 1.FKD
55 vítěz č. 16 - Broumov
56 Karlovice-Karolinka - Frýdek Místek
57 vítěz č. 14 - Lipová
58 vítěz č. 8 - Uničov
59 Zábřeh - 1.HFK Olomouc
60 vítěz č. 18 - Fulnek
61 Dětmarovice - Dolní Benešov
62 Karviná - FC Hlučín
63 vítěz č. 9 - FC Vítkovice
64 Město Albrechtice - SFC Opava
65 Frenštát - Jakubčovice Fotbal
66 vítěz č. 17 - Fotbal Třinec

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:39
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.