MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Svátek přípravkového fotbalu

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 22.06.2006 v 15:39:08)

Svátek přípravkového fotbalu se vydařil. Patnáct nejlepších týmů, čtrnáct vítězů krajských soutěží a pořádající RMSK Cidlina, změřilo síly v náročném dvoudenním (20.-21.6.2006) turnaji hráčů ročníku narození 1995 a mladších a vítězství zaslouženě získali fotbalisté jihomoravských Šardic.
Výhra Šardic se může zdát překvapením, ale odborná veřejnost již ví, že v jihomoravské vísce se pustili do budování velmi silného mládežnického klubu a obětavá práce přináší ovoce.
Ve finále turnaje se střetly Šardice s Hradcem Králové, vítězové dvou základních skupin. Vyrovnaný zápas rozhodl už v prvním poločase šardický Žák za přispění hradeckého gólmana.
Výsledky:
Skupina A (Hlušice):
Pardubice - Kladno 4:2, Pardubice - Olomouc 3:2, Pardubice - RMSK Cidlina 2:1, Pardubice - Sušice 4:0, Kladno - Olomouc 2:2, Kladno - RMSK Cidlina 1:2, Kladno-Sokolov 4:1, Sokolov - Sušice 1:2, Sokolov - Šardice 1:4, Sokolov - Ústí n.L. 0:4, Sušice - Šardice 0:4, Sušice - Ústí n.L. 0:4, Sušice-Pardubice 0:4, Šardice - RMSK Cidlina 7:2, Šardice - Ústí n.L. 3:1, Šardice - Olomouc 3:1, Ústí n.L. - Olomouc 1:0, Ústí n.L. - Cidlina 2:3, Olomouc - RMSK Cidlina 3:0, Pardubice - Sokolov 3:1, Pardubice - Šardice 0:2, Pardubice - Ústí n.L. 3:2, Kladno - Sušice 1:0, Kladno - Šardice 0:1, Kladno - Ústí n.L. 5:0, Sokolov - Olomouc 0:8, Sokolov - RMSK Cidlina 0:2, Sušice - Olomouc 0:6, Sušice - RMSK Cidlina 2:4,

Tabulka:
1. Šardice 7 7 0 0 24:5 21
2. Pardubice 7 6 0 1 19:10 18
3. RMSK Cidlina 7 4 0 3 14:17 12
4. Olomouc 7 3 1 3 22:9 10
5. Kladno 7 3 1 3 15:10 10
6. Ústí nad Labem 7 3 0 4 14:14 9
7. Sušice 7 1 0 6 4:24 3
8. Sokolov 7 0 0 7 4:27 0

Skupina B (Nový Bydžov):
FC Hradec Králové - Liberec 2:0, FC Hradec Králové - Havl.Brod 6:0, FC Hradec Králové - Sparta Praha 3:1, FC Hradec Králové - Hlučín 3:1, Liberec - Havl.Brod 0:1, Liberec - Sparta Praha 2:6, Havl.Brod - Sparta Praha 1:1, Havl.Brod - Uherský Brod 2:0, Havl.Brod - Milevsko 2:2, Sparta Praha - Uherský Brod 5:0, Sparta Praha - Milevsko 3:0, Uherský Brod - Milevsko 3:0, Uherský Brod - Hlučín 1:3, Milevsko - Hlučín 1:2, FC Hradec Králové - Milevsko 6:0, FC Hradec Králové - Uher.Brod 5:0, Liberec - Uher.Brod 1:5, Liberec - Milevsko 0:3, Liberec - Hlučín 1:4, Havl.Brod - Hlučín 1:3, Sparta Praha - Hlučín 6:1.
Tabulka:
1. FC Hradec Králové 6 6 0 0 25:2 18
2. Sparta Praha 6 4 1 1 22:7 13
3. Hlučín 6 4 0 2 14:14 12
4. Havlíčkův Brod 6 2 2 2 7:12 8
5. Uherský Brod 6 2 0 4 9:16 6
6. Milevsko 6 1 1 4 6:16 4
7. Liberec 6 0 0 6 4:21 0

Utkání o umístění (Hlušice):
o 13.místo: Sušice - Liberec 2:2, pk 3:4
o 11.místo: Ústí n.L. - Milevsko 5:2
o 9.místo: Kladno - Uherský Brod 3:2
o 7.místo: Olomouc - Havl.Brod 4:1
o 5.místo: RMSK Cidlina - Hlučín 1:0
semifinále: Pardubice - FC Hradec Králové 0:2
semifinále: FK Šardice - Sparta Praha 2:1
o 3.místo: Pardubice - Sparta Praha 2:1
finále: FC Hradec Králové - Šardice 0:1

Kádr mistrovských Šardic: Novotný Marek, Kyselka, Novotný Tomáš, Bíza, Stávek, Žák, Mokrý, Vacenovský, Michna, Prát, Fojtík, Kdalčík, Rusňák, Palička, Stehlík, Šprta. Trenéři: Polišenský, Bíza.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:39
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.