HFK Třebíč – ČAFC Židenice Brno 3:0 (1:0)
Sestava HFK : Koubek – Vejmelka, Václavek, Plocek, Tůma – Křivánek(68,Hrůza), Prokop,Votava, Pekárek(85.Gardoň) – Koníř, Řezáč Martin(63.Durda)
Střely mimo branku: 3:3
Rohy: 7:2
Fauly: 16:16
Ofsajdy: 3:3
Domácí nastupovali s tím, že chtějí potvrdit dobrý výkon z Rusínova. Od první minuty si získali převahu, kterou udržovali po celý zápas. Ve třetí minutě vyhrál Řezáč souboj, nahrává Konířovi, ten do vápna Pekárkovi a jeho střelu gólman Lengál chytá. V sedmé minutě Votava napálil odražený míč před vápnem, vedle. Zahrozili i hosté. Po rychle rozehraném autu následoval centr, na který si naskočil Zavřel, ale jeho nebezpečnou hlavičku Koubek chytá. Koubek dlouhým výkopem založil akci. Koníř hlavou prodlužuje na Pekárka a jeho únik a následný centr zakončuje Koníř, gólman Lengál znovu na svém místě. Poradil si i s Prokopovou dělovkou z přímého kopu. Včasným vyběhnutím zmařil i chytré prostrčení Votavy na Koníře. První branka padla po nádherné fotbalové akci. Křivánek vybojoval míč, poslal ho Řezáčovi a jeho prudký a přesný centr uklidil skvělou hlavičkou Koníř do sítě 1:0. Po brance domácí trochu polevili, ale soupeře k ohrožení Koubkovi branky nepustili.
Druhý poločas začali hosté nepříjemným přímým kopem Pernici, kdy míč velmi nebezpečně prolétl celým vápnem. Naštěstí pro domácí skončil vedle. Po hluchých deseti minutách domácí převzali otěže zápasu znovu do svých rukou. Slibný průnik agilního a s chutí hrajícího Pekárka končí rohem. Votavův přímý kop zakončuje hlavou nepřesně Křivánek. V 62 minutě Pekárek zatáhl míč, posílá ho Řezáčovi a ten slabou střelou do opuštěné branky. Gólman Lengál, na upozornění pomezního, chytá míč již za brankovou čarou 2:0. Vzápětí po nacvičeném rohu Koníře s Votavou si hosté dali málem vlastní gól. V 70 minutě potvrdil Prokop svůj velmi dobrý výkon brankou. Na vlastní polovině vybojoval míč a po úniku přes polovinu hřiště nedal gólmanovi šanci 3:0. Čestný úspěch mohli zaznamenat hosté v 76 minutě. Singrův přímý kop tečoval některý z útočníků, ale míč skončil na břevně a následně v autu. Mezi střelce se mohl zapsat i mladíček Durda. Po Votavově přihrávce přehazoval vyběhnuvšího gólmana, bohužel přehodil i branku. Zasloužené, vydřené, důležité vítězství.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:37