Více o soupeři

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 26.10.2005 v 23:16:08)

FC Žďas Žďár nad Sázavou je soupeřem Líšně v neděli 30.10.2005 ve 14 00 hod., hráno ve Žďáru
Doma: 4.Žďár 5 4 1 0 10:2 13 bodů
Po první sezoně v divizi v roce 2004 obsadi Žďár až 14. místo, což vedlo vedení klubu k posílení o 7 hráčů, z nichž v posledním kole hráli 3 v základní sestavě. Posílení se projevilo ve výsledcích, Žďár se stal černým koněm soutěže a prohání favority postupu.
V posledním kole nastoupil v sestavě Pospíchal - Sysel, Suský, Zábranský, Zdražil (73. Odehnal)- Řeháček, Trojanovič, Vomela, Zedníček-Janáček (60.Bojda),Chmelíček
Trenér: Machatka
Nejlepším střelcem je Zedníček se 6 brankami.
Domácí bilance dává tušit, že letos se do Žďáru pro body nejezdí. Ztratil doma body pouze v posledním domácím zápase s Rousínovem. Také 2 obdržené branky doma z 5-ti utkání lecos napovídají, že Žďár je vysokým favoritem utkání. Po výborném začátku však Žďár v posledních třech kolech získal jen jediný bod s pasivním skorem 5:1. Pokud bude chtít udržet krok s čelem tabulky, bude muset hrát na vítězství po třech nevydařených utkáních.
Z toho vyplývá i pravděpodobná taktika Líšně. Stejně jako v Rousínově - dobře bránit a podnikat rychlé protiútoky do otevřené obrany. Ovšem pokud mužstvo plnit taktické pokyny jako v Rousínově ve druhém poločase, nikoliv hrát „bago“, jako v Rousínově v prvním poločase !!!
Předpoď počasí slibuje slunečno a poměrně teplo a tak věřím, že se najde dost fandů, kteří přes značnou vzdálenost přijednou povzbudit Líšeň do Žďáru !!!!