Přípravné utkání Líšeň - Slavičín 3:2 (0:2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 09.03.2005 v 22:00:04)

Hráno na umělé trávě v Kunovicích při umělém osvětlení. Bohužel na výborně připravený terén těsně před utkáním a v průběhu prvního poločasu nasněžilo těměř 3 cm nového sněhu, což ovlivnilo výkony obou mužsev.

Branky Líšně: Lacko, Kubaský, Lacko

Po chybách, způsobených zasněženým terénem, se doslal Slavičín lehce do dvoubrankového vedení. Po změně stran nejprve ihned po zahájení poločasu Lacko po samostatné akci snížil na 2:1. Líšeň pomalu začínala mít převahu a po akci a centru Kupského vyrovnal hlavou v pádu Kubaský. V dalším průběhu hry Lacko zakončil své sólo od poloviny hřiště střelou po zemi podél brankáře. Závěrečný tlak soupeře již Líšeň přestála. Vzhledem ke stále velké marodce a přítomnosti jen 12 hráčů z kádru, je výsledek nad očekávání dobrý, nelze jej však brát jinak než jako kvalitní trénink s velmi kvalitním soupeřem a na relativně dobrém terénu.

Zvláštní motivaci měl jistě hráč Líšně Ptáček, který před půl rokem oblékal dres Slavičína.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:28