U13 – Plán na příští týden

PO 17.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 18.9. MU město  – Líšeň – Bystrc – hřiště Obvodová 1211/4, sraz 16:15 pro nenominované, trénink zrušen !!! sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Liška, Benčík, Berdník, Vodička, Zelinka, Drinka, Sýkora ČT 20.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30, sraz na tréninku 16:30 PÁ 21.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 SO 22.9.MU – Líšeň – H.Brod – hřiště Ledečská 2848,  Havlíčkův Brod, sraz 7:10 ul. Kučerova – hřiště SK Líšeň sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: SO 22.9.MU město  – Líšeň – Bohunice …

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 10.9. kondiční trénink v Orlovně 15.30-17.00 sebou věci na trénink + sálovky ÚT 11.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 11.9. MU Město – Svratka B – Líšeň U13B, hřiště Fanderlíkova, sraz 16:45 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Šebesta, Vodička, Drinka, Berdník, Špička, Zelinka ST 12.9. MU Město – Líšeň U13B – Lokomotiva , hřiště Mar.údolí, sraz 16:15 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Šebesta, Vodička, Sýkora, Zelinka, Drinka, Benčík, Špička ČT 13.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 PÁ 14.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 NE 16.9. …

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 3.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 4.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ST 5.9. MU – Líšeň – Jihlava /Na Stoupách 23 – UMT/ , sraz ul.Kučerova – hřiště SK Líšen : 14:15 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Melichar, Sýkora, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Vičar, Berdník, Benčík, Čábelka, Zelinka PÁ 7.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 NE 9.9.  MU – Líšeň – Prostějov /hřiště ul.Olympijská Prostějov/ , sraz ul.Kučerova – hřiště SK Líšen :11:55 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Melichar, …

Čti více

Aktualizace kalendáře

na webové stránce: https://calendar.google.com/calendar/embed?showPrint=0&showCalendars=0&mode=WEEK&height=768&wkst=2&hl=cs&bgcolor=%2333ccff&src=sklisen2006%40gmail.com&color=%231B887A&src=cs.czech%23holiday%40group.v.calendar.google.com&color=%23125A12&ctz=Europe%2FPrague je uložena aktualizace všech akcí na měsíc září, prosím koukněte na to, at víte dopředu kdy trénujeme/hrajeme a je co nejméně omluvenek   pěkný den   MV.  

Čti více

U13 Plán na příští týden

ÚT 28.8. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ST 29.8. MU – Líšeň – Sigma , sraz Podolí 16:00 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klimek, Melichar, Luka, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Vičar, Berdník, Kratochvíl T., Čábelka PÁ 31.8. trénink Podolí 17:00 – 18:30 SO 1.9.  MU – Líšeň – Vyškov , sraz Podolí 9:00 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Melichar, Luka, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Vičar, Berdník, Kratochvíl T., Čábelka SO 1.9.  MU město  – Líšeň U13B  – Lokomotiva A  …

Čti více

Odkaz na kalendář

Na  níže uvedeném  odkaze můžete najít kalendář našeho týmu, kde najdete plán  na následující týdny. Aktualizace bude hotova do konce týdne   https://calendar.google.com/calendar/embed?showPrint=0&showCalendars=0&mode=WEEK&height=768&wkst=2&hl=cs&bgcolor=%2333ccff&src=sklisen2006%40gmail.com&color=%231B887A&src=cs.czech%23holiday%40group.v.calendar.google.com&color=%23125A12&ctz=Europe%2FPrague   MV

Čti více

U13 Plán na příští týden

PO 20.8.  trénink Podolí  17:00 – 18:30 ÚT 21.8.  trénink Podolí  17:00 – 18:30 ČT 23.8. MU – Znojmo – Líšeň , sraz ul.Kučerova 13:25, sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klimek, Melichar, Luka, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Sýkora, Vičar,  Berdník, Kratochvíl T. SO 25.8. turnaj Smržice,  adresa U hřiště Smržice, sraz : 9:00, startovné 300,-Kč  v ceně obědy – oba dny sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klimek, Melichar, Luka, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Vičar,  Berdník, Kratochvíl T., Čábelka rozpis utkání: …

Čti více