U8 Nominace – Ochoz u Brna 16. 6.

Turnaj Ochoz u Brna – 16. 6. 2019 Nominace: Líšeň Modrá Kryštof, Palovský, Vaňkát, Hikl, Kárný, Wilks, Vlček, Smýkal, Kaderková, Máca, Čupr, Sobotka – tým povede Laďa Kryštof Líšeň Bílá Rašovský, Zejda, Jelínek, Titz, Vrbka, Šenkyřík, Mitrenga, Juřica, Ondráček, Mieč, Bílý – tým povede Pavel Rašovský Začátek turnaje v 8:30. Sraz je na hřišti v 7:50. Fotbalové hřiště TJ Ochoz u Brna Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě

Čti více

U8 Nominace – Vykáň, Bystrc „B“, Lelekovice – 1.-2.6.

Turnaj Vykáň 2019 Nominace: Hikl, Šenkyřík, Kryštof, Wilks, Vaňkát, Zejda, Jelínek, Palovský, Rašovský Turnaj začíná So, 1. 6. v 8:30. Sraz je na hřišti v 8:00. Fotbalové hřiště Vykáň, Okres Nymburk Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Laďa Kryštof a Pavel Rašovský U8A – Bystrc „B“ Nominace: Kleis, Mieč, Bílý, Mitrenga, Titz, Vlček, Vrbka Utkání začíná So, 1. 6. v 10:00. Sraz je na hřišti PŘED 9:30. Hrajeme venku, Brno Kníničky, Kníničky, areál u řeky Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Radim Kleis U8B – Lelekovice …

Čti více

U8 Nominace – Chrlice „B“, Řícmanice – sobota 18.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: U8A – Chrlice B Nominace: Šenkyřík, Mieč, Mitrenga, Rašovský, Titz, Zejda, Ondráček, Kárný, Jelínek Utkání začíná Pá, 24. 5. v 17:15. Sraz je na hřišti PŘED 16:45. Hrajeme venku, ul. Blümlova Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Pavel Rašovský U8B – Řícmanice Nominace: Smýkal, Kaderková, Vlček, Máca, Tkadlec, Wilks, Juřica, Hikl, Palovský Utkání začíná Ne, 26. 5. v 11:30. Sraz je na hřišti PŘED 11:00. Hrajeme venku, hřiště v Řícmanicích Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede …

Čti více

U8 Nominace – Sparta, Medlánky – sobota 18.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: U8A – Sparta Brno B Nominace: Titz, Rašovský, Palovský, Vaňkát, Kryštof, Zejda, Jelínek, Šenkyřík, Wilks Utkání začíná so, 18. 5. v 10:30. Sraz je na hřišti PŘED 10:00. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Pavel Rašovský a Laďa Kryštof U8B – Medlánky B Nominace: Máca, Bílý, Kaderková, Ondráček, Mieč, Smýkal, Mitrenga, Juřica Utkání začíná so, 18. 5. v 12:00. Sraz je na hřišti PŘED 11:30. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, …

Čti více

U8 Nominace – Lokomotiva, Nový Lískovec – pátek 10.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: LOKOMOTIVA BRNO – U8A Nominace: Jelínek, Titz, Rašovský, Šenkyřík, Wilks, Hikl, Zejda Utkání začíná 10.5. v 17:00. Sraz je na hřišti PŘED 16:30. Hrajeme venku – ul. Sokolova Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Pavel Rašovský Nový Lískovec – U8B Nominace: Čupr, Vrbka, Kryštof, Kárný, Mieč, Tkadlec, Vlček, Máca, Ondráček Utkání začíná 10.5. v 17:00. Sraz je na hřišti PŘED 16:30. Hrajeme venku, hřiště „Park Pod Plachtami“ Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Laďa Kryštof LaKr

Čti více

U8 Nominace – Řečkovice, Slovan – úterý 7.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: U8A – Řečkovice Nominace: Šenkyřík, Kleis, Wilks, Mieč, Palovská, Sobotka, Bílý, Ondráček, Titz, Máca Utkání začíná 7.5. v 16:00. Sraz je na hřišti PŘED 15:30. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Laďa Kryštof U8B – Slovan Brno Nominace: Čupr, Juřica, Vlček, Vrbka, Vaňkát, Jelínek, Zejda, Palovský, Hikl, Titz Utkání začíná 7.5. v 17:00. Sraz je na hřišti PŘED 16:30. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým …

Čti více

U8 Nominace – Start – sobota 4.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: Líšeň U8A – Start Nominace: Šenkyřík, Buřík, Rašovský, Titz, Vlček, Tkadlec, Hikl, Palovský, Mieč Utkání začíná 4.5. v 10:30. Sraz je na hřišti PŘED 10:00. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Pavel Rašovský Líšeň U8B – Start B Nominace: Jelínek, Kleis, Wilks, Smýkal, Hikl, Zejda, Ondráček, Kaderková, Vrbka Utkání začíná 4.5. v 12:00. Sraz je na hřišti PŘED 11:30. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým …

Čti více

U8 Nominace – Kohoutovice, Mor. Slavia – neděle 28.4.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz a výsledkům soupeřů jsem připravil následující nominaci: Líšeň U8A – Kohoutovice „B“ Nominace: Titz, Kárný, Vrbka, Kryštof, Šenkyřík, Hikl, Kaderková, Ondráček, Smýkal, Mieč, Čupr Utkání začíná 28.4. v 10:00. Sraz je na hřišti v 9:30. Hrajeme venku, ul. Voříškova Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě Tým povede Laďa Kryštof Líšeň U8B – Moravská Slavia Nominace: Rašovský, Vaňkát, Jelínek, Zejda, Palovský, Wilks, Mitrenga, Kleis, Vlček, Tkadlec Utkání začíná 28.4. v 14:00. Sraz je na hřišti v 13:30. Hrajeme venku, ul. Vojtova Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě. …

Čti více