PPB – program 12.-18.listopadu

kádr:  Filip Soukup, Šimon Šotek, Nina Juřicová, Jonáš Zapletal, Marek Jírů, Štěpán Drbal, Matyáš Sýkora, Lukáš Vytopil, Alexandr Ferenc, Oskar Smrčka, Radim Burian, Zdeněk Rigl Tréninky jsou již v Orlovně , Holzova 7 ( bývalé kino Svět), vedle ZŠ Holzova  a naproti muzeu DPMB. Povrch je umělá tráva, obutí kopačky nebo turfy, oblečení trenky, triko, mikina, sebou míč č.3, pití Úterý 15:45-17:00  a Čtvrtek 16:50-18:00                                                                           …

Čti více

PPA program 12.-18.listopadu

kádr: Samuel Šinor, Adam Stehlík, Šťepán Matoušek, Richard Hudec, David Holoubek, Jan Jelínek, Daniel Kolínský, Martin Lenghard, Petr Kostelecký, David Hložánek, Šťepán Czudek, Sebastian Hauser, Jakub Crhonek, Dominik Vyskočil Tréninky jsou již v Orlovně , Holzova 7 ( bývalé kino Svět), vedle ZŠ Holzova  a naproti muzeu DPMB. Povrch je umělá tráva, obutí kopačky nebo turfy, oblečení trenky, triko, mikina, sebou míč č.3, pití Úterý 17:10-18:30  a Čtvrtek 18:00-19:15  Pošlete mi prosím Vás sms zprávu,   kterých turnajů  se syn může zúčastnit ,     datum ano/ne                                  …

Čti více

PPA – Interní turnaj 11.11.

V neděli 11.11.  si hráči PPA a PPB zahráli na  interním turnaji, který se konal v nafukovací hale na hřišti ZŠ Novolíšeňská. Turnaje se zúčastnilo 19 hráčů, kteří byli rozděleni do 4 týmů Modrá  Samuel Šinor, Štěpán Czudek, David Holoubek, David Hložánek                                                                        Oranžová Adam Stehlík, Štěpán Matoušek, Richard Hudec, Daniel Kolínský, Petr Kostelecký                          …

Čti více

PPB – Interní turnaj 11.11.

V neděli 11.11.  si hráči PPA a PPB zahráli na  interním turnaji, který se konal v nafukovací hale na hřišti ZŠ Novolíšeňská. Turnaje se zúčastnilo 19 hráčů, kteří byli rozděleni do 4 týmů Modrá  Samuel Šinor, Štěpán Czudek, David Holoubek, David Hložánek                                                                        Oranžová Adam Stehlík, Štěpán Matoušek, Richard Hudec, Daniel Kolínský, Petr Kostelecký                          …

Čti více

Nábor Program 12.-18.11.

V neděli 11.11. se uskutečnil Interní turnaj, který se tentokrát odehrál v nafukovací hale na hřišti ZŠ Novolíšeňská. Turnaje se zúčastnilo 15 dětí:                                                                                                                            Maxmilián Erbek, Marek, Bašný, Tomáš Lněnička, David Špaček, Filip Rozehnal, Martin Rozehnal ,        …

Čti více

U14 Program 12.-18.11.

Pondělí    16:30-17:45 trénink na UT v Líšni + v Orlovně (kompenzační cvičení)                                                         Úterý        17:00-18:00  plavání,  bazén na ZŠ Holzova,  vchod z ul.Kučerova, sraz 16:50                                                                  sebou plavky, koupací čepici, ručník, sprcháč, pití              …

Čti více

Nábor – program 5.-11.11.

Trénink ve čtvrtek bude v Orlovně (Holzova 7)  15:45-16:45                                                                                                                         vedle ZŠ Holzova  a naproti muzeu DPMB.                                                      …

Čti více