U8 – výsledky turnaje v Němčicích

Halový turnaj v Němčicích na Hané sestava: Olexander Ferents, Alena Hakenová, Jiří Lojek, Daniel Bohrn, Pavel Cvešpr, Daniel Winter, Dominik Vyskočil, André Hanák, Štěpán Procházka výsledky: 1. SK Prostějov T – SK Líšeň 3:0 1. SK Prostějov J – SK Líšeň 3:0 Prostějov 1913 – SK Líšeň 2:1 (Procházka) Slavoj Kojetín – SK Líšeň 2:1 (Bohrn) FC Sparta Brno – SK Líšeň 3:0

Čti více

U8 – výsledky halového turnaje Velká Bystřice

Halový turnaj pořádaný Sigmou Olomouc ve Velké Bystřici u Olomouc Na sobotní turnaj dorazilo jen 5 našich hráčů, a proto jsem byli nuceni celý turnaj odehrát bez střídání. Odehráli jsme celkem 6 zápasů a všichni hráči si zaslouží velké poděkování za odvahu a snahu. Až na zápasy se Sigmou Olomouc jsme byli všem týmům vyrovnaným soupeřem a v některých zápasech rozhodla o prohře smůla. Nakonec z toho bylo 6. místo. sestava:  Alena Hakenová, Dominik Vyskočil, Martin Sýkora, Matyáš Čermák, Štěpán Zemánek SK Líšeň – Nový Jičín 1:2 (Martin Sýkora) Sigma Olomouc – SK Líšeň 5:0 SK Líšeň – Dub nad Moravou …

Čti více

U8 – program 6. týden (3.2. – 9.2.2020)

04. 02. 2020 18:00 – 19:30 trénink tělocvična ZŠ Horníkova – sraz nejpozději 17:45 05. 02 . 2020 18:00 – 19:30 individuální trénink tělocvična ZŠ Horníkova – sraz nejpozději 17:45 07. 02. 2020 17:00 – 18:30 trénink nafukovačka Novolíšeňská – sraz nejpozději 16:45 08. 02. 2020 08:00 – 11:00 halový turnaj Svitávka 09. 02. 2020 08:30 – 13:00 halový turnaj Otrokovice Nominace na víkendové turnaje bude uvedena ve středu večer na webu, omluvenky posílejte SMSkou na telefon Radima Zemánka do středy 12:00.

Čti více

U8 – výsledky turnaje Brno 1.2.2020

TURNAJ BRNO 1. 2. 2020 – ročník 2012 sestava: Pavel Cvešpr, Dominik Vyskočil, Adam Rejs, Štěpán Zemánek, Sebastian Almášy, Matěj Jedlička, Jiří Lojek, Dan Winter výsledky: SK Líšeň – Tatran Kohoutovice 0:1 FŠ Třebíč – SK Líšeň 6:0 RAFK Rajhrad – SK Líšeň 0:3 (2x Almášy, 1 Rejs) FK Hodonín – SK Líšeň 5:1 (Vyskočil) MFK Vyškov – SK Líšeň 2:0 Sparta Brno – SK Líšeň 6:0    

Čti více

U8 – nominace na sobotní turnaj

TURNAJ BRNO 1. 2. 2020 – ročník 2012 nominace: Alena Hakenová, Oleksandr Ferents, Pavel Cvešpr, Dominik Vyskočil, Adam Rejs, Štěpán Zemánek, Sebastian Almášy, Maxmilian Sochor, Jiří Lojek Místo konání: Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno Vinohrady Datum: sobota 1. 2. 2020 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:30) Povrch: parkety (sálová obuv s nebarvící podrážkou) Startovné: Kč 200,- za hráče  

Čti více

U8 – program 5. týden (27.1. – 2.2.2020)

28. 01. 2020 18:00 – 19:30 trénink tělocvična ZŠ Horníkova – sraz nejpozději 17:45 29. 01 . 2020 18:00 – 19:00 individuální trénink tělocvična ZŠ Horníkova – sraz nejpozději 17:45 31. 01. 2020 16:00 – 17:30 trénink nafukovačka Novolíšeňská – sraz nejpozději 15:45 01. 02 2020 08:00 – 14:00 halový turnaj Brno – Vinohrady (Sportovní hala při ZŠ Čejkovická) Nominace na sobotní turnaj bude uvedena ve středu večer na webu, omluvenky posílejte SMSkou na telefon Radima Zemánka do středy 12:00.

Čti více

U8 – nominace na sobotní turnaj ve Vyškově

HALOVÝ TURNAJE VE VYŠKOVĚ Místo konání: ZŠ Purkyňova ve Vyškově, Purkyňova 308/39, Nosálovice, 682 01 Začátek: sobota 25. 1. 2020 9:00 (sraz nejpozději v 9:00) Konec: sobota 25. 1. 2020 15:00 Nominace: Martin Sýkora, Adam Rejs, Dominik Vyskočil, Kristýna Olexová, Alena Hakenová, Jiří Lojek, Olexandr Ferents, Patrik Zelený, Dan Winter, André Hanák, Pavel Cvešpr, Daniel Bohrn Startovné: 200,- Kč na hráče Všichni sebou kompletní dres, kdo nemá doma, dostane ho na místě.

Čti více

U8 – program 4. týden (20.1. – 26.1.2020)

21. 01. 2020 18:00 – 19:30 trénink tělocvična ZŠ Horníkova – sraz nejpozději 17:45 – míče s sebou! 22. 01 . 2020 18:00 – 19:00 individuální trénink tělocvična ZŠ Horníkova – sraz nejpozději 17:45 24. 01. 2020 17:00 – 18:30 trénink nafukovačka Novolíšeňská – sraz nejpozději 16:45 25. 01. 2020 09:00 – 15:00 halový turnaj Vyškov (máme přihlášené 2 týmy) Dále žádám o zapsání účasti na tréninku 31.1. na tymuj.cz, případě omluvu na víkendové turnaje 1.2. a 2.2. vzhledem k pololetním prázdninám. Nominace na sobotní turnaj ve Vyškově bude uvedena ve středu večer na webu, omluvenky posílejte SMSkou na můj telefon nebo na telefon Radima Zemánka do …

Čti více

U8 – nominace na víkendové turnaje

HALOVÝ TURNAJE VE VYŠKOVĚ Místo konání: ZŠ Purkyňova ve Vyškově, Purkyňova 308/39, Nosálovice, 682 01 Začátek: sobota 18. 1. 2020 8:30 (sraz nejpozději v 8:00) Konec: sobota 18. 1. 2020 16:30 Nominace: Matyáš Čermák, Martin Sýkora, Maxmilián Sochor, Sebastián Almašy, Štěpán Zemánek, Adam Rejs, Tomáš Šťastný, Lukáš Frýbort Startovné: 200,- Kč na hráče   HALOVÝ TURNAJE V MORAVSKÉM KRUMLOVĚ Místo konání: nová hala Výchovného ústavu v Moravském Krumlově, ulice Nádražní 698 Začátek: neděle 19. 1. 2020 8:30 (sraz nejpozději v 8:30) Konec: neděle 19. 1. 2020 13:00 Nominace: Olexander Ferents, Alena Hakenová, Kristýna Olexová, Jiří Lojek, Daniel Bohrn, Pavel Cvešpr, Patrik Zelený, Dominik Vyskočil Startovné: 150,- Kč …

Čti více