Homepage

Aktuality týdne
  • Líšeň – Hlučín 1:1

Video z utkání je na  https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-MSFL/Pohlavi-Muzi/Sezona-2018-2019/166095-SK-Lisen-FC-Hlucin-a.s..htm Komentuje Roman Zajíček Branky: 59. Demeter – 74. Lucas De Serra SK Líšeň: Vítek – Bednář (77. Smrčka), Černín, Krška (C), T. Machálek (73. Minařík), Fila, Přichystal, Hanuš, Fall, Demeter, Zapletal. Trenér: Miloslav Machálek. Náhradníci: Leznar – Minařík, Smrčka, Daněk. FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heiník, Málek (C) (89. Jančík), Mozol, Lucas, Ságner (70. Krejčí), Foltyn, Mac, Vengřinek, Adamovský. Trenér: Alois Skácel. Náhradníci: Kodeš – Fojtík, Krejčí, Jančík, Hudeczek. Rozhodčí: Petr – Machač, Popelák Diváci: 460 Takřka 500 diváků sledovalo v parnů dnu pěkný fotbal, výsledek tedy 1:1. Z Brna se loučím a někdy …Čti více
  • z webu denik.cz

Prvoligový soupeř bude dobrá výzva, těší se líšeňský postupový střelec Demeter Brno – Na hranici velkého vápna si v prodloužení po rohovém kopu počkal na odražený míč, který uklidil do soupeřovy brány. Záložník Patrik Demeter ve 111. minutě rozhodl o výhře Líšně 3:2 nad Prostějovem v duelu prvního kola Mol Cupu. „Vstřelit vítězný gól je samozřejmě super pocit. Jsem rád, že jsme se vyhnuli …
  • Rozpis utkání

Rozpis utkání všech 31 mužstev SK Líšeň je na webu SK Líšeň,  odkaz Klub/archiv. protože soupeři mohou měnit časy zápasů bez souhlasu Sk Líšeň, může se stát, že časy některých zápasů je ještě mohou změnit, ale současný potvrzený stav je uveden v  archivu.
  • Z webu Karviné

MOL CUP: Soupeřem bude třetilgová SK Líšeň Krátce před pátečním polednem proběhl v Praze losovací aktiv 2. kola MOL Cupu. Karvinští narazí na aktuálně druhý tým MSFL – SK Líšeň. Úřední termín druhého kola je středa 29. srpna. Další ročník českého poháru, který se nazývá MOL Cup, je v plném proudu. Prvoligoví zástupci do bojů zasáhnou ve druhém kole, které …