Líšeň-Vyškov 1:1 (0:0)

Účel splněn

Líšeň-Vyškov 1:1 (0:0), 57. Minařík – 73. Krejčí. Před úvodním přípravným střetnutím trenér Valachovič signalizoval, že tíhu utkání ponesou nováčci. Hráči základního kádru dostali volno a tak se v sobotu 11.1. objevilo na hřišti mužstvo složené až na výjimky z hráčů druhého sledu a muži, usilujícími o líšeňský dres. Vedení se ujali domácí po pěkné přihrávce Vintra Minaříkovi. Hosté vyrovnali po rohovém kopu Krejčím.

Líšeň: Vítek (46. Leznar) – Šenk, Hanuš, Bednář, Miljutin – Lahodný – Královič, Kučera (46. Minařík), Matocha, Rolinek (46. Vintr) – Dovhanjuk (46. Fila). Trenér Valachovič.

Vyškov: Spurný – Oulehla, Suly, Tkadlec, Němeček (39. Krejčí) – Smrčka, Langer – Novotný, Jaroš (46. Korvikov), Cikryt (46. Ždánský) – Pošusta (46. Fima). Trenér Trousil.

 

Milan Valachovič: „Utkání splnilo svůj účel. Příležitost dostali nově příchozí, které jsem chtěl pořádně prověřit. Jsme teprve na začátku přípravy a tak na nějaké hodnocení je ještě brzy.“

Jan Trousil: „Myslím si, že příprava byla zdařilá. Oba týmy chtěly hrát fotbal. V první půli jsme velmi dobře bránili a nepustili soupeře do žádné šance, naopak sami měli dvě velké příležitosti. Ve druhé půli jsme zvedli trochu tlak vůči soupeři a paradoxně inkasovali. I když nám odchází řada hráčů, nemyslím si, že by mělo být mužstvo na jaře horší podzimního.“

 

Miloslav Vlašic