U9 – Turnaj 2010 Čejkovická 15.12.2019

V neděli jsme absolvovali prověrku s týmy U10, tedy o rok staršími, než my.

SK Líšeň U9 – RAFK Rajhrad 3:1

Vstupní utkání se hrálo ve svižném tempu, RAFKu jsme předčili nasazením a pohybem, což byl rozhodující faktory, které nás přivedly k vítězství.

SK Líšeň U9 – Tatran Kohoutovice 0:0

Také další utkání mělo vysoké tempo, bojovnost a důraz nechyběly žádnému ze soupeřů a tak se po tuhém boji zrodila zasloužená remíza.

SK Líšeň U9 – Sparta Brno U9 5:0

Také Sparta, podobně jako my, vyslala na turnaj i o rok mladší kluky. Vzájemná konfrontace dopadla jednoznačně, a to jak herně, tak výsledkově.

SK Líšeň U9 – FC Ivančice 0:0

I další utkání bylo bojem, měli jsme více ze hry i střeleckých příležitostí, nicméně jsme se museli spokojit s plichtou.

 

SK Líšeň U9 – SK Líšeň U10 0:3

Derby přineslo výbornou hru z obou stran, v rychlém a bojovném utkání jsme ovšem ve snaze o útočné pojetí vyrobili několik okének v defenzivě, která zkušenější desítky potrestaly.

 

SK Líšeň U9 – Sparta Brno U10 1:2

Do posledního duelu jsme nastoupili vlažně, a nechali lacino vstřelit dvě branky. Teprve poté jsme se vrátili k hernímu projevu, který nás zdobil v předchozích zápasech, ale na víc, než na korekci porážky to nestačilo.

Z pohledu trenérů

Poslední letošní turnaj hodnotím jako velice přínosný, naše utkání měla patřičné tempo, kluci museli proti starším soupeřům makat na doraz, a to s výjimkou úvodu závěrečného zápasu beze zbytku plnili. Díky nasazení a pracovitosti se nám podařilo do hry vnést i hezké fotbalové prvky, což bylo oceněno diváky i protivníky.