U9 – Turnaj 2011 Čejkovická 14.12.2019

V dalším turnaji na Čejkovické nás čekalo 6 utkání. Marodka zamíchala původně plánovanou sestavou, ale nakonec jsme se sešli v přesném počtu.

 

SK Líšeň – SK Chrlice 6:0

Na rozcvičku jsme vyfasovali nepříliš silný celek z Chrlic. Přes poněkud ospalý výkon jsme hru ovládli a svou převahu vyčíslili i výsledkově.

 

SK Líšeň – FŠ Třebíč 1:0

S „Foškou“ to byl šálek jiné kávy. Třebíčští kluci byli skvěle vybaveni po stránce individuální techniky a většinu času nás přehrávali. My jsme se opírali o výkon Petra v brance a bojovali, podařilo se nám vstřelit gól a s vypětím všech sil výhru udržet.

 

SK Líšeň – RAFK Rajhrad 6:0

Utkání na jednu branku, zbytečně složitě jsme cpali míč do přehuštěného prostoru v brankovišti soupeře místo kombinační rozborky, na jednoznačné vítězství to ale nemělo vliv.

SK Líšeň – Sokol Lanžhot 4:0

Opět jasná převaha, ovšem proházením herních postů utrpěl náš herní projev, jinak muselo být skóre výraznější.

 

SK Líšeň – MFK Vyškov 1:2

Utkání s tradičním rivalem z Vyškova mělo slušné tempo, dlouho panoval bezbrankový stav, pak jsme přestali po půlmetrovém autu hrát, jenže rozhodčí hru nepřerušil a soupeř šel do vedení. Zvýšili jsme obrátky, přimáčkli Vyškov před jejich bránu a podařilo se nám srovnat. Hnali jsme se za vítězným gólem, ale v útočné euforii jsme zapomněli na zadní vrátka a z jediného brejku jsme inkasovali rozdílový gól.

SK Líšeň – Dosta Bytrc 1:0

V závěrečném utkání jsme spálili mraky tutovek, rozhodla nakonec jediná branka. Nicméně směrem dozadu jsme hráli velice liknavě a pouštěli Bystrc do šancí, ze kterých by nás silnější soupeř zle trestal.

 

Z pohledu trenérů

Na tomto turnaji nás pořádně prověřily pouze zápasy s Třebíčí a Vyškovem. V ostatních utkáních měli kluci spoustu času a prostoru, tolik ho už moc často mít nebudou. Těší mě, že to využívali k docela pěkným akcím směrem dopředu, horší to bylo při bránění – to, že jsme za celý turnaj inkasovali jen 2 góly, je zásluha především skvělého výkonu Petra v brance.