nominace dívek

FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

Jihomoravský KFS

Vídeňská 9                                     Vídeňská 9 ,63900 Brno

el.: 542 212 886  Fax: 542 212 906  E-mail: sekretar@jmkfs.cz

 

N O M I N A C E  DÍVEK  W13, W14

NA HALOVÝ TURNAJ  ,,O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY JMKFS “

Sportovní hala Lužice

datum a čas srazu:                              pátek 29.11. 2019  v 8:00 h

místo srazu:                            Vchod na stadion Moravské Slávie Brno , ul. Vojtova

místo utkání:                          Sportovní hala v Lužicích

ukončení srazu:                                  pátek 29.11. 2019 – příjezd do Brna  hod cca 15:30 h

Hráči si vezmou s sebou:   obuv na utkání  v hale , láhev na pití , kartičku pojištěnce strava zajištěna

Nominované hráčky   WU 14

Kabátová        Kateřina                      Bílovice nad Svitavou

Trubačová       Sabina             FK Hodonín

Setničková      Edita               Žijeme hrou

Chladilová      Ester               Lok.Brno Hor.Heršpice

Kalasová         Denisa             SK .Líšeň

Poláčková       Monika                       Lok.Brno Hor.Heršpice

Šoukalová       Vendula                      Lok.Brno H.Heršpice

Sladká             Veronika                     Lok.Brno H.Heršpice

Novotná          Terezie                        Lok.Brno H.Heršpice

Bartáková       Leona              Lok.Brno H.Heršpice

Lukáčová        Lucie               SK Líšeň

 

Náhradníci:

 

Dvořáková      Nikola             SK Líšeň

Varmužová     Lucie               FK Hodonín

Sablíková        Barbora                       FK Znojmo

Milanová         Kamila                        Lok.Brno Hor.Heršpice

 

 

Nominované hráčky   WU 13

Knoflíčková    Andrea                       FK Hodonín

Lamáčková     Natálie                        FK Hodonín

Chromečková Nicole             FK Hodonín

Skřepská         Šárka               SK Líšeň

Holzová          Kateřina                      SK .Líšeň

Novotná          Julie               Lok.Brno Hor.Heršpice

Vojtěchová     Monika                       Lok.Brno H.Heršpice

Výtisková       Karolína                      Lok.Brno H.Heršpice

Suchá  Kateřina                      FK Znojmo

Daňhelová      Aneta              Kyjov

 

Náhradníci:

Aujeská           Ivona              Lok.Brno Hor.Heršpice

Vorbová          Karolína                      Lok.Brno Hor.Heršpice

Čulenová        Marie              Rakvice

Sklenářová      Tereza             FK Znojmo

 

Realizační tým: vedoucí :   Schwarz Stanislav

trenéři :            trenéři: Oľga Kušnierová, Martina Šperková, Eliška Houšťová, Nikola Velebová,

lékař    Mudr .Emil Šulc

Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne  29.11.2019,  za což Vám již nyní děkujeme.

 

Omluvy hračů telefonicky  : Oľga Kušnierová  725 807 519

 

Pavel Crhan                                                   Schwarz Stanislav

předseda KM JmKFS                                                          GTM JmKFS