SKL Celtik – Chrlice zhodnocení MU

SKL Celtik – Chrlice  7 : 2 (2:1)

Branky SKL: Klein Přema – 4x, Hledík Filip, Kschwend Petr, Široký Marek (P.K.)

Sestava SKL Celtik: Modlitba Tomáš – Šrámek Jiří(72´Široký Renda), Široký Marek, Dědič Pavel, Hrad Aleš – Hledík Filip, Kolář Pavel(51´ Tvarůžek Víťa), Rylich Slávek, Ševčík Dan – Kschwend Petr(46´ Pokorný Patrik) – Klein Přemysl

V posledním podzimním mistrovském utkání jsme nastoupili proti kvalitnímu soupeři, který od začátku předváděl fotbal, pod jehož rukopisem je podepsán trenér J. Sommernitz ml. a je znát, že tento tým je už dlouho pohromadě. Ale i náš tým, který doznal oproti minulému utkání opět mnoha změn, hrál od samého začátku kvalitní kopanou a už v 7.minutě nás dostal do vedení Filip Hledík. Hra v poli byla vyrovnaná, ale brankových příležitostí jsme měli víc my. Utkání zcela jistě ovlivnilo vyloučení hostujícího brankářem který likvidoval samostatný únik Přemy Kleina rukou mimo vápno. Z následného trestného kopu se „ligově“ trefil Petr Kschwend. Vedli jsme o dvě branky, ale v poli úplně ztratili koncepci a svoji hru a oslabení hosté začali být lepším týmem, který do přestávky snížil náš náskok o jednu branku. V kabině jsme si sice řekli, co bychom měli hrát, ale skutečnost na hřišti byla zcela jiná. Naštěstí pro nás se rozstřílel Přema Klein, který v rozmezí minuty navýšil náš náskok na 4:1 a i když hosté utěšenou střelou ještě vykřesali naději, nedali jsme si už vítězství  vzít a naopak ho navýšili na rozdíl pěti branek. Penaltu po faulu na Víťu Tvarůžka proměnil kapitán Marek Široký a svůj čtyřgólový účet uzavřel opět Přema Klein. Pro hosty je tato prohra velmi krutá, naopak my jsme zakončili úspěšnou půl-sezónu vysokou výhrou a v tabulce udrželi druhé místo. Poděkování si zaslouží všichni hráči, kteří za Celtik na podzim nastoupili a kteří se zasloužili o pěkné výsledky a předváděnou hrou dělali radost všem líšeňským fotbalovým fanouškům. A i proto častokrát v sezóně nad stadionem  „zakroužili černí ptáci“!!!