Aktuality a organizace týdne 29.10.-4.11.

Dobrý den všem,

vzhledem k posunu času a počasí se pro příští týden upravují tréninky takto:

V úterý 30.10. sraz v 16:45 v MU. Nepůjde se na hřiště, ale půjdeme se s kluky proběhnout. Kdo má ať si vezme čelovku, pokusíme se zajistit nějaké k zapůjčení. Rodiče se mohou k běhu přidat, dá se očekávat, že běh bude doplněn nečekanými prvky od trenéra Jirky Lejsky. Odhadovaná délka akce je 1 hodina.

Ve čtvrtek 1.11. půjdeme do Bowling Brno od 17:00. Kluci si zahrají bowling a rodiče budou mít s realizačním týmem možnost probrat plány  pro nadcházející halovou sezónu a zhodnotit proběhlou podzimní část. Vysoká účast rodičů je vítána a doporučena.

Další organizační záležitosti:

  • stavění nafukovací haly bude 4.11.  od 8 do ca 13 – odměnou bude oběd v podobě řízku. Maminky mohou přijít též, vařit čaj atp. Potřebujeme 4 dobrovolníky. V tuto chvíli máme Michala Šrámka, Radima Zemánka a Radka Šťastného. Prosím o nahlášení dobrovolníka nejpozději v úterý 30.10. Původní dobrovolníci v podobě Tomáše Hasoně a Jirky Lejsky se nekonají, protože naši trenéři se budou v daném termínu vzdělávat.
  • náš tým U7 byl přihlášen na turnaje pro zimu. Vybírali jsme zajímavé turnaje v relativně blízké dostupnosti (Vinohrady, Vyškov, Němčice, Třebíč). Termíny přibudou do týmuj a kalendáře během následujících dnů. Prosíme o vyplnění možné účasti pro nominace na tyto turnaje. Budeme se snažit protočit všechny hráče, aby získali zkušenosti pro jarní část nejen do mistrovských utkání.
  • Kdo nebude mít zapsánu účast na tymuj.cz nebude nominován!
  • Budeme dál vyplňovat prohlášení o zdravotním stavu.

Děkuji za pozornost

Radim Zemánek, vedoucí týmu