21.10.2018, 15:00 hod, SK Líšeň-Čáslav 2:0 (0:0), 8.kolo 2. ligy žen
nastoupily : Weidec, Kráťa, Kubi, Ema, Gabča, Šárka, Clara, Bezďa,  Olíšek, Kužel a Elvis

střídaly : 75´Venda za Kužela, 83´Řezňa za Olíška, 90´Kuki za Bezďu

střelci branek : Kužel a Kubi

Domácí tým žen se pomalu zabydluje v horní polovině druholigové tabulky a tento  trend chtěl potvrdit i proti současnému lídrovi tabulky, týmu Čáslavi, kterému v premiérovém kole druhé ligy podlehl v Čáslavi 3:2, a tak bylo co oplácet. Od úvodního hvizdu sudích to byl domácí tým, který určoval tempo . Byl aktivnější na míči, lepší v kombinaci, ale méně pozorný při obranných činnostech, což se projevilo několika nebezpečnými brejky hostujících útočnic. Bohužel (nebo naštěstí) svoje šance nevyužily. Domácí hráčky na tom v první půli nebyly o nic lepší. Měly několik možností překonat dobře chytající brankářku, ale mířily buď mimo bránu nebo do brankářky a když byla brankářka v 21.minutě překonána, zastavilo břevno střelu Kubi, které míč prostrčila Olíšek. Tak bylo vidět tři šance domácí na jednu hostí, ale vše bez využití. Druhá polovina zápasu začala velkou aktivitou domácích. Zhruba 15 minut se hrálo jen na polovině Čáslavi a tento tlak vyústil v první gól. To když Elvis z pravé strany míč zatáhla a nacentrovala na hranici velkého vápna. Míč prošel klubkem hráček a skončil u Kužela, která levou nohou poslala míč k tyči bezmocné brankářky. To byl impuls spíš pro hostující hráčky, které  výrazně přidaly, ale bez výrazného brankového efektu. Byly to však domácí , které měly několik šancí z brejkových možností. Tyto možnosti však převážně Šárka neproměnila. A když už se zdálo, že utkání končí nejtěsnějším rozdílem, utekla do samostatného úniku Kubi a ve 2.minutě nastavení potvrdila zaslouženou výhru domácího týmu.