2.liga žen SK Líšeň – FK Rakovník 7:3 (5:1)

20.9.2018, 15:00 hod, SK Líšeň-FK Rakovník 7:3 (5:1), 5.kolo 2. ligy žen
nastoupily : Weidec, Kráťa, Kubi, Gabča, Šárka, Clara, Bezďa, Vendy, Olíšek, Kužel a Elvis

střídaly : Řezňa za Vendy, Sára za Bezďu

střelci branek : Šárka 4x, Kubi 2x a Elvis

Ve druhém domácím utkání přivítaly domácí ženy několikaletého účastníka druhé ligy, tým z Rakovníka. Tým přijel jen s 11 hráčkami a ambiciózní trenérkou, která svůj tým neustále povzbuzovala. Bohužel pro domácí tým se už ve třetí minutě nepovedl odkop od brány a hráčka z Rakovníka dlouhým lobem poslala míč do domácí sítě z půlky půlky. Naštěstí vedení netrvalo dlouho, když Kubi za pět minut vyrovnala. Po vyrovnání předváděly domácí hráčky celkem slušný herní projev a hráčky Rakovníka se jen staticky podílely na hře. To se do hry vložila Šárka a mezi 20 a 22. minutou otočila skóre. Domácí hráčky neusnuly na vavřínech a opět mezi 42 a 43. minutou přidaly další dvě branky. Tu poslední v prvním poločase  vsítila Elvis z prvního pokutového kopu ve prospěch domácích. Poločasová přestávka vůbec neprospěla líšeňským ženám. Na trávníku, jako by se ocitl úplně jiný tým. Bez nápadu, bez pohybu bez elánu. Ženy si nebyly schopny přesně přihrát a i pohyb byl nevýrazný. Hráčky Rakovníka využily této situace a postupně vsítily dvě branky, kterými utkání zdramatizovaly. Až po třetí brance padla živá voda na domácí tým a svou převahu z prvního poločasu vyjádřily ke konci utkání dalšími dvěma brankami, když se střelecky blýskla Šárka, autorka čtyř gólů.