Měníme pravidla v komunikaci – Týmuj.cz

Vážení rodiče, jelikož na stránkách SK Líšeň jsou momentálně zakázány veškeré komentáře, forma omluvenek SMSkou nebo vytváření skupinových messengerů jako je WhatsApp by nám spíše mohla nadělat více škody než užitku, rozhodli jsme se, že pro evidenci účasti, popřípadě omluvenek zkusíme nasadit pro naše družstvo aplikaci Týmuj.cz.

Týmuj.cz je online služba zaměřená na snadnou organizaci sportovních týmů, přístupná přes webové prostředí nebo po stažení pro Android nebo iOS v mobilním telefonu. Mobilní aplikace je kompatibilní s webovými stránkami a nabízí praktické funkce, na které jsou uživatelé mobilních aplikací zvyklí (např. propojení s kalendářem nebo notifikace o nových akcích). Dokonce je možné po kliknutí na adresu (hřiště, haly) si automaticky zapnout navigaci (samozřejmě za předpokladu, že máte aktivovány mobilní data).

Postup pro rodiče:
1. Klikněte na pozvánku https://tymuj.cz/pozvanka/#6dtOqBjsZsSIL8ngFiYmf8tEH8t5hiGeWHwnXtU5
2. Vyberte nabídku „Ještě nemáš účet na Týmuj? založit účet“ a vytvořte si účet na Týmuj.cz. Tady Vás poprosím, ať při přihlášení napište jména svých dětí (ať už se přihlašujete přes jméno nebo emailem) Nepište jako uživatele samotného rodiče. Pokud jste již tak učinili, tak to prosím změňte na jméno dítěte. Když budete chtít využívat přihlášení z dvou různých telefonů, tak použijte jen jeden mail a jedno heslo pro oba rodiče (stejné platí pro přihlášení pod jménem).
3. Pak zvolte „Přihlásit pomoci e-mailu/jména“ a přihlaste se do naší skupiny.
4. Až bude mít hráč vytvořen účet, trenér nebo vedoucí vás pozve na příslušné tréninky a zápasy (proběhne aktivace k jednotlivým akcím).
5. Rodiče pak na svém mobilním telefonu (nebo PC) potvrdí před tréninkem jednoduchým zvolením z nabídky JDU / NEJDU (odpověď NEVÍM prosím nepoužívejte). Nemusíte nám psát důvody neúčasti na tréninku. U nominací na zápasy pak potvrdí rodiče účast dětí nabídkou JDU (pokud by se něco změnilo, tak vloží nabídku NEJDU a okomentuje ji krátkou zprávou) – u jednotlivých zápasů nebo turnajů jsou ve finále pozvaní pouze nominovaní hráči.
6. Trenér nebo vedoucí po tréninku (zápase, turnaji) doplní skutečnou účast na tréninku.
7. A ještě jedna poznámka na závěr, tato aplikace slouží primárně rodičům, takže nesvěřujte vstupy do této aplikace vašim ratolestem (k tomu se časem možná propracujeme).

Přínosy
1. Trenéři i rodiče budou mít lepší přehled o účasti na chystaných trénincích.
2. Trenéři budou mít detailní přehled o docházce na tréninky a rodiče budou více vtaženi do aktivního dění kolem týmu.

Momentálně je již do aplikace přihlášeno 20 rodičů (celkem je nás momentálně 27), pojďme si tedy všichni vyzkoušet, jak nám bude tato aplikace fungovat. V přechodném období 2-3 týdnů můžete samozřejmě své děti omlouvat formou SMS zprávy trenérům (Kryštof, Pollak – kontakty v záložce Kádr + kontakty).

LP