Soustředění U8 – Újezd u Brna

Vážení rodičové, pomalu se blíží naše fotbalové soustředění, které se bude konat v Újezdě u Brna (19.8. -25.8.2018). Je tedy vhodné Vás informovat o základních organizačních věcech k této akci. Vězte, že soustředění je koncipováno jako společné pro ročník 2011 (U8) a 2012 (U7).

Sraz:                                       Neděle 19.8.2018 v 15:00

Místo:                                    Restaurace a Penzion U Kostela, Újezd u Brna

Trasa:                                    Líšeň – Újezd u Brna (přes Slatinu, Šlapanice, Kobylnice a Sokolnice, nebo Slatinu, Tuřany a Sokolnice). Příjezd vlastními vozidly. 

Ubytování a stravování:       Restaurace a Penzion U Kostela, Náměstí Sv. Jana 3, 664 53 Újezd u Brna

Ukončení soustředění:          Sobota 25.8.2018 v cca. 13:00 hod. po společném obědě v místě ubytování, odjezd domů opět vlastními vozidly

Stručný program:                     Neděle – seznámení s prostředím, fotbálek, volná zábava

Pondělí, úterý, čtvrtek a pátek – budíček v cca 7:00 hod., dopoledne dvě tréninkové fáze, odpolední klid, pak další dvě tréninkové fáze. Jídlo 5x denně, mimo hlavní chody tj. snídani, oběd a večeři, bude dopoledne přesnídávka, odpoledne svačina. Večerka 21:00 hod. V pátek závěrečné posezení na hřišti, eventuálně v újezdské sokolovně s večerkou cca 22:00 hod.Středa – budíček 7:30 hod., výletní den (návštěva památníku Mohyla míru) + večerní čtvrtá tréninková fáze.

Sobota – budíček 7.30, přátelský zápas s místní přípravkou, nebo vzájemný mezi sebou, závěrečné hodnocení soustředění, 12:00 slavnostní oběd a ukončení soustředění. Sobotní program za účasti rodičů.

Finanční částka + ostatní:    3 500,- Kč (jelikož jsme již vybrali zálohově částku 1000,- Kč v červnu při zakončení fotbalové sezóny, tak si připravte zbývající část tj. 2 500,- Kč – tuto částku od Vás budeme vybírat na  místě při příjezdu soustředění.

Současně je nutné odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti (naleznete v příloze) a kopii zdravotního průkazu.

Pozor, v neděli není jídlo zajištěno, vzít něco málo na večerní svačinku (večeři). Děti budou mít tento den pouze občerstvení a koláče.

Každý z účastníků soustředění bude vedením soustředění jednorázově pojištěn.

Důležité dokumenty (propozice, bezinfekčnost a co nabalit dětem):

Propozice soustředění naleznete zde – Soustředění 2018

Prohlášení o bezinfekčnosti – Bezinfekčnost

Co nabalit svým ratolestem – Seznam věcí na soustředění

Pro úplnost níže uvádím seznam dětí našeho ročníku, které se mají soustředění zúčastnit:

Buřík Matěj
Čupr Adam
Hikl Martin
Jelínek Adam
Juřica Jakub
Kaderková Šárka
Kárný Tomáš
Kryštof Ladislav
Kubíček David
Máca Vojtěch
Mieč Erik
Mitrenga Oliver
Ondráček Michal
Palovský Vojtěch
Palovská Gabriela
Sobotka Leopold
Vaňkát Petr
Vlček Vojtěch
Vrbka Vojtěch
Wilks Dominik
Zejda Matyáš
Jako dospělí pojedou na naše ratolesti dohlížet, trénovat a starat se – Láďa Kryštof, Bob Juřica, Jana Juřicová, Láďa Kubíček a moje maličkost (samozřejmě ještě budou přítomni i dospělí pečující o U7 a šéf všech šéfů Josef Hudec).

O průběhu soustředění se vás budeme snažit informovat i na těchto stránkách (textově i obrazově), ale v případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na mou osobu – Ladislav Palovský (603 189 266) nebo Josefa Hudce (731 485 280).

LP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *